Poczta Polska

Myszków

Opinie o Poczta Polska

Jegot

Też mi się wydaje @fols, że warto się starać. To jest taka raczej stabilna praca. Nie trzeba od razu pracować jako listonosz, mimo, iż takich osób też szukają, ale warto spróbować jako doradca klienta. Wynagrodzenie jest uzależnione od wyników pracy, gdzie jest podstawa i prowizja.

@

praca beznadziejna!! kierownictwo w ogóle niewyrozumiałe [usunięte przez admina]pracowników

szecherezada

praca jak kazda inna raz lepiej raz gorzej ale ogolnie w porzadku kolezanki z pracy super zawsze pomoga :) kierownictwo w porzadku ogolnie atmosfera w pracy ok:)

Zostaw opinię o Poczta Polska - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska