Madach Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Madach Sp. z o.o.

Agnieszka

To ZŁODZIEJE!!!! Na czele z Panem Bartoszem Moś synalkiem prezesa, a prezesa spółki MADACH mamusia i tatuś dali spółkę, którą pogrążył a mnie OKRADŁ na 14000,00zł!!!!!!! Oddał tylko część zaliczki. Teraz zmienił sobie prezesa na Ukraińca, czyli SŁUP!!!!! poprzednia opinia to ewidentny wpis by zmienić o sobie opinię!!!!! Jeszcze raz podsumuje to ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na czele z Panem Bartoszem Moś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka
@Oszukana 12.01.2017, 11:28
Agnieszka, my też zostaliśmy oszukani, wiem gdzie jest teraz B.M. wiem w jakiej firmie działa, weźmy się za niego wspólnie, nap...

aga_no1@interia.pl To mail tylko do pierwszego kontaktu (później usunę tą pocztę), tam podam adres, na który będziemy się kontaktować.

Oszukana
@Agnieszka 13.01.2017, 10:05

OK.

sd
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach, w końcu to dobry znak, że się dobrze dzieeje.

Anonim

Ja z kolei chciałem ostrzec wszystkich o współpracy z firmą MADACH i przed kupowaniem czegokolwiek od Pana Roberta Koszeli . Osobiście go nie znam ale w branży pokryć dachowych trochę przepracowałem. Słyszałem od byłych (jego) klientów kilka naprawdę negatywnych historii podczas zakupu dachów. Panie Robercie niech Pan pamięta że jak będzie Pan traktował tak klientów to "karma" wróci. OSTRZEGAM !

Zapytanie
@Anonim 13.07.2016, 07:30

Czy zna Pan może aktualny adres tej firmy? Gdzie ona się mieści?

Oszukani
@Zapytanie 19.07.2016, 08:39
Czy zna Pan może aktualny adres tej firmy? Gdzie ona się mieści?

Ja znam. Podaj kontakt.

oszukani

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!! WPŁACILIŚMY ZALICZKĘ, NIE OTRZYMALIŚMY ANI MATERIAŁÓW ANI ZWROTU ZALICZKI.

Zostaw opinię o Madach Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madach Sp. z o.o.