Madach Sp. z o.o.

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 39 ocen.

Opinie o Madach Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madach Sp. z o.o.

Remiks

Czy firma dobrze prosperuje? Czy tak dobrze się pracuje?

Agnieszka

To ZŁODZIEJE!!!! Na czele z Panem Bartoszem Moś synalkiem prezesa, a prezesa spółki MADACH mamusia i tatuś dali spółkę, którą pogrążył a mnie OKRADŁ na 14000,00zł!!!!!!! Oddał tylko część zaliczki. Teraz zmienił sobie prezesa na Ukraińca, czyli SŁUP!!!!! poprzednia opinia to ewidentny wpis by zmienić o sobie opinię!!!!! Jeszcze raz podsumuje to ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na czele z Panem Bartoszem Moś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka
@Oszukana 12.01.2017 11:28

aga_no1@interia.pl To mail tylko do pierwszego kontaktu (później usunę tą pocztę), tam podam adres, na który będziemy się kontaktować.

Oszukana
@Agnieszka 13.01.2017 10:05

OK.

sd

Najważniejsze, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach, w końcu to dobry znak, że się dobrze dzieeje.

Anonim

Ja z kolei chciałem ostrzec wszystkich o współpracy z firmą MADACH i przed kupowaniem czegokolwiek od Pana Roberta Koszeli . Osobiście go nie znam ale w branży pokryć dachowych trochę przepracowałem. Słyszałem od byłych (jego) klientów kilka naprawdę negatywnych historii podczas zakupu dachów. Panie Robercie niech Pan pamięta że jak będzie Pan traktował tak klientów to "karma" wróci. OSTRZEGAM !

Zapytanie
@Anonim 13.07.2016 07:30

Czy zna Pan może aktualny adres tej firmy? Gdzie ona się mieści?

Oszukani
@Zapytanie 19.07.2016 08:39

Ja znam. Podaj kontakt.

anonim

(usunięte przez administratora)

Oszukani

Madach to oszuści !!!! nie rozliczyli się z zaliczki, obecnie Sąd wydał sądowy nakaz zapłaty i też olewają to. Jak windykacja zapuka im do drzwi to może zrozumieją, że nie warto olewać. Nie odpuszczę!

oszukani

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!! WPŁACILIŚMY ZALICZKĘ, NIE OTRZYMALIŚMY ANI MATERIAŁÓW ANI ZWROTU ZALICZKI.

Zostaw opinię o Madach Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madach Sp. z o.o.