agencja ubezpieczeniowa mateczny

Kraków

Opinie o agencja ubezpieczeniowa mateczny

margaryna

to tutaj masz klasykę klasyki w branzy, m. in. ubezpieczenia komunikacyjne i finansowe - czyli w sumie te bardzo modne obecnie i z wielkim popytem. ja też raczej się zastanawiam czy nie iść do nich do pracy ale to oczywiście zależy od tego jakie prowizje za sprzedaż są

JA

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ AGENCJI-!!!!!!!!!!!!!

rajt

dokładnie tam jest Masakra napisać do inspekcji pracy to by się za nich wzięli!!

ulala

zgadzam się to najgorsza firrrmmmaa w jakiej można pracować.

Praca w tej agencji to nieporozumienie i wszyscy którzy tam pracowali doskonale to wiedzą!

Zostaw opinię o agencja ubezpieczeniowa mateczny - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja ubezpieczeniowa mateczny