Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II

Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II

Opinie o Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Nikt

Ta szkoła to dno ... tfu

Rodzice

Fatalna szkoła.Daje chłopcom poczucie bycia w elicie sportowej , ale zabiera szanse na prawdziwy rozwój i dalsze możliwości.Rodzice wierzą , że to sportowa elita(np.patronat MZPN).Jeśli chcesz wychować dziecko na przysłowiowego "dresa",to ta szkoła jest idealna.Poza sportem edukuje baranów.Przeniosłem syna do innej szkoły i zobaczyłem , jak kolosalne są różnice w programie , ile musi nadrobić.Decydująca część nauczycieli , to "beton",część ma cechy psychopatyczne.Poziom nauczania w większości przedmiotów(nie we wszystkich) jest jak w szkole specjalnej.Mało tu miejsca , ale lista rozczarowanych jest długa .Ostrzegam przed tą szkołą , jeśli zależy Wam na dobru dziecka.

ccc
@Rodzice 12.06.2015 16:59

Nie zgadzam się zupełnie. Szkoła uczy dyscypliny i charakteru. Mamisynki tu nie przetrwają. Poziom nauczania jak w wielu gimnazjach. Jak dziecko chce się uczyć i jest ambitne to ta szkoła również stwarza wiele mozliwości. Roszczeniowi i tacy z przerostem ego rodzice oczywiście nie będą zadowoleni.Pozdrawiam Spokojna p przyszłość syna, Mama

Nikt
@Rodzice 12.06.2015 16:59

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Rok temu kiedy wchodziłem do toalety i było siwo od papierosów elektryczych. Jest po prostu słabo i szkoda że musiałem się o tym sam przekonywać

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II