Kolprem Sp. z o.o. za pośrednictwem P.P.H.U. Tabor

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Kolprem Sp. z o.o. za pośrednictwem P.P.H.U. Tabor

falkon

jarek, obecnie nic nie słyszałem - może napisz do nich bezpośrednio

kkk

RYSIU kiedy dotrze do Ciebie że nie mozesz zatrudniac ludzi do prowadzenia pociagow przecierz ty nie masz żadnych uprawnien wyjazdu na PLK-e

aq

Rysiu filantrop zatrudni wszystkich.

zxcvbnm,.

znam osobę która pracuje w kolpremie nie wiem czemu i jakim cudem została przyjęta bo to taka niemota na niczym się nie zna, życiowy niedorajda i dziwak a został przyjęty, pewnie dlatego że ma wykszałcenie kolejowe zawodowe a inne osoby energiczne , inteligentne zostały odrzucone i są na bezrobociu!

Zostaw opinię o Kolprem Sp. z o.o. za pośrednictwem P.P.H.U. Tabor - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolprem Sp. z o.o. za pośrednictwem P.P.H.U. Tabor