Ackerman

Opinie o Ackerman

Co powiecie o wynagrodzeniu w Ackerman? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

boney

witam, oczywiście, że nadgodziny w firmie są płatne, to chyba oczywiste :) jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to jak najbardziej masz dostęp do pakietów socjalnych, takich jak np. karta multisport czy wczasy pod gruszą, co jest zdecydowanie na ich plus

ja dlugo tam robilam i bylam zadowolona :)

Firma Nierzetelna NIEPOLECAM!!!!!!!

hostessa

nierzetelni,od 3 miesiecy czekam na wyplate i zastanawiam sie czy kiedykolwiek dostane,bo pani ktora tam pracuje nie jest w stanie mi powiedziec.szczerze odradzam jakakolwiek wspolprace!

Zostaw opinię o Ackerman - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ackerman