Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw

Adres: Tomasza Zana 38, 20-601 Lublin

NIP: 9461771036 KRS: 0000106968

Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw

Opinie o Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw

Ja dopiero zaczełam ale jest ok sporo sie można nauczyć

praca monotonna wbrew temu co pisza i przede wszystkim koszmarne problemy z wyplatami; odradzam

Zostaw opinię o Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw