Schenck Proces Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schenck Proces Polska Sp. z o.o.

cze

Jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w tej firmie, a szczególnie w dziale serwisu to niech porządnie się zastanowi Niepisany styl pracy Kierwnika Serwisu w schenck-u wygląda nastepująco: 1. Możesz przyjść do pracy, o której chcesz byle przed 8.00, ale nie możesz wyjść przed 16.00. 2. Wyjeżdżając w delegację o 6.00 i wracając przed 16.00, musisz wrócić do biura i siedzieć do 16.00. 3. Przychodzisz do biura o 8.00, o 12.00 jest polecenie wyjazdu 300km poza Warszawę. Jedziesz na miejsce robisz i jescze dziś wracasz, i meldujesz się następnego dnia rano o 8.00. 4. Jak wyjedzisz na serwis w ponidziałek to wrócisz w piatek. Podsumowując w schencku masz nielimitowany czas pracy od 0.00 do 8.00 i od 16.00 do 0.00. Moja przygoda z schenkiem i kierownikiem działu serwisu była moim najgorszym błędem życiowym. Naszczęście to już koniec.

Zostaw opinię o Schenck Proces Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schenck Proces Polska Sp. z o.o.