PH "DOMGOSS" SA

Kielce

Opinie o PH "DOMGOSS" SA

rmekil

no dokładnie, jako inzynier mozna u nich naparwde dobrze zarobić, no i jest tez umow o prace normalnie wiec to na plus jest na pewno i ma sie jakąś stabilizacje.

Jako były pracownik stwierdzam, że nikomu nie chce się poprostu pisać jak kiepską firmą jest P.H. Domgoss (a tym bardziej po odejsciu jednego z prezesów). Kadra zarządzająca ([usunięte przez admina]celowo pisze z małych liter) z zarządzaniem profesjonalnym i wykształceniem fachowym nie mają nic wspólnego.

Ryszard Ochódzki

Czy w Tej firmie działa wszystko tak wspaniale, że nikt nikt nie chce narzekać? W każdej firmie znajdzie się jakiś frustrat.

Zostaw opinię o PH "DOMGOSS" SA - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH "DOMGOSS" SA