DROG-BUD Sp.z o.o

Częstochowa

DROG-BUD Sp.z o.o

Opinie o DROG-BUD Sp.z o.o

Marcin Małyszko

Pracowalem w drog=bud w 2007r zarobki w tamtym czasie formowaly sie w granicach 5000zl. Na dzien 10.07.18 za miesiac fizycznego zajazdu tj 20ton betonu dziennie i 240szt kraweznika po 120kg wszystko łapami dostalem 2470zl. Wstyd Panie Nowak dla mnie to kradziez zuchwała wiec mialem do czynienia ze zlodziejem

Chcesz opowiedzieć o zarobkach w firmie DROG-BUD Sp.z o.o? Czekamy na Twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o DROG-BUD Sp.z o.o - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROG-BUD Sp.z o.o