Baud-Świt

Częstochowa

Opinie o Baud-Świt

robek

Ale to tylko na sezon można się do nich załapać? Powiem wam, że ja z checia sie tam bym zatrudnił, a jaką dają umowe na te kilka miesiecy, czy wogole oplaca się, jestem pracowity pracowalem w budowlance w Ooslo.

Robert

Bardzo dobrze wspominam kilkanaście lat pracy w tej firmie. Dobre traktowanie pracownika ,terminowe wypłaty i ciągła praca.

Sławomir

Pracuje tutaj już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Wysokie wynagrodzenia i miła atmosfera.

gość

szkoda słów na tą firme a właściwie na prezesów którzy obiecują złote góry ( usunięte przez administratora )

ktoś

firma sezonowa, szkoda,na początku ludzie potrzebni a pod koniec sezonu ludzi się poniewiera!

Zostaw opinię o Baud-Świt - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baud-Świt