Zoo Natura Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Zoo Natura Sp. z o.o.

pola
użytkownik zarejestrowany

czy oni nadal mieszczą się w centrum handlowym wzrocownia? w sumie to mogłabym się nawet zatrudnić u nich. akurat teraz jest moda na sklepy zoologiczne, ludzie znów kochają zwierzęta, więc może i z tego jakaś większa kasa by była, ciekawe jak z prowizjami od obrotu

Stroszek

Praca w firmie Zoo Natura Sp. Z.O.O jest mało atrakcyjna nie chodzi o [usunięte przez moderatora] (bo to marionetki w rękach biura tej firmy) chodzi o docenienie pracownika który zna się naprawde na rzeczy, wymaga się od sprzedawcy podstawowych zasad na które bez problemu można sie zgodzic ale pytanie co firma daje w zamian a mianowicie najniższa krajowa :/ fakt są premie można zarobic nawet 1500 ale premie są powiązane ze sobą więc jeżeli nie wyrobisz danego targetu albo ligi nie dostajesz nic zostaje Tobie sprzedawco goła podstawa warto dodać że pracujesz często po 12 godzin a firma zaoszczędza jakieś 60 tysięcy na nie wypłacanych premiach w skali całej sieci miesięcznie!! nie stabilnego godziwego wynagrodzenia, socjalnego, zero kasy na święta - lepiej nie pisać ile firma daje na święta!! Jełeli nie wierzysz w to co zostało napisane, zatrudnij sie tania siła robocza zawsze jest potrzebna!!!

Najmłodszy sklep sieci ZooNatura. Super kierowniczka - polecam

Zostaw opinię o Zoo Natura Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoo Natura Sp. z o.o.