Interhandler

Poznań

Opinie o Interhandler

FIRMA TRAGEDIA OKRES PRÓBNY OBIECUJĄ CUDA PO OKRESIE PRÓBNYM DOSTAJESZ UMOWĘ 0 ZŁ PODWYŻKI A MÓWIONE BYŁO CO INNEGO. DYREKTOR ŻĄDA W OKRESIE PRÓBNYM PIERWSZYCH SPRZEDAŻY MASZYN A PO 3 MIESIĄCACH MASZ SPRZEDAWAĆ 3 MASZYNY W MIESIĄCU PROWIZJA OD MASZYNY TO OKOŁO 300 ZŁ ZA MASZYNĘ WARTĄ 200000 ZŁ ŻAŁOSNE AUTO Z GPS RAPORTY SZKODA CZASU DLA TEJ FIRMY ONI NASTAWILI SIĘ NA ZWIĘKSZENIE PENETRACJI RYNKU DLATEGO ZATRUDNIAJĄ A ZA CHWILE BĘDĄ ZWALNIAĆ JUŻ TAKIE HISTORIE MIAŁY MIEJSCE W TEJ FIRMIE WIEM OD STARSZYCH KOLEGÓW OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o Interhandler - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interhandler