TESCO Łużycka

Poznań

Opinie o TESCO Łużycka

Magazynier89

Pracowałem w Tesco serbska w latach 2009-2012 na magazynie. Jak na pierwszą pracę dla młodego gościa bez większego doświadczenia jest to bardzo dobre miejsce. Nie dostaniesz nie wiadomo jakiego siana bo ok 1900 na rękę. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia i w końcu stwierddzisz że nie wystarcza. Jest to bardzo dobre miejsce aby nabrać doświadczenia i iść dalej w górę, oczywiście w innej firmie :) Jeżeli chcesz więcej zarabiać zapracuj sobie na to, a nie oczekuj że ktoś Ci da " bo się należy "! Pozdrawiam

Odradzam

Ludzie którzy chcecie dorobić na kasie, ostrzegam nie serbska!!!! Robią walki porabiaja ludzi z zewnątrz. Nie dość że traktują Cię gorzej niż śmiecia zwłaszcza mała żmija niczym mała Mi z Muminków z tym ze farbowana na blond czupryną, to jeszcze na pieniądze złodziejki porabiaja. Tylko tam od lat. W innych lokalizacjach w Poznaniu tak nie ma. Pracownicę nie są odpowiedzialne za różnice kasjerskie a nowe osoby są specjalnie usadawiane obok ludzi naprawdę znających kasę, gdyż ci pracownicy naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą a nawet nie aż tyle i truj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z blahymi pytaniami. I to ma być pracownik Tesco?! Klienci się ślepo ludza, że gdy widzą na kasie kogoś z emblematem tej .... firmy to kompetentna osoba. Hahahahahahaha. Jak nie chcesz wyprowac sobie żył, maltretowac si katować, i robić za free na jakąś pijawke daj se spokój. Nawet z ochlapow niższych od renty Ci ku.... zajmują.

Mariusz

Nie polecam pracy w Tesco Serbska :)

anonimowo

Tesco to wielka ściema obiecują dobry start, dobre zarobki, rozwój ,awanse a tu szara rzeczywistość. Awanse tylko po znajomości ,pensja za to co robią nie adekwatna a po za tym same kierownictwo stosuje rygor.Prace w Tesco można porównać do pracy pod wielkim nadzorem to znaczy jak taka taśma na wielkiej hali produkcyjnej , która nie może się zatrzymać.

Zrotowany

Jeśli chcesz być traktowany jak murzyn to zapraszam do Tesco :)

gohoiti

nie polceam pracy w Tesco-Serbska na magazynie smród ubóstwo brak logicznego myślenia, towar przychodzący z Teresina to jeden wielki syf trzeba uwazać zeby kogoś nie zabic palety nie ostreczowane,(usunięte przez administratora) towaru na dole miekkiego a na górze walną sama cieżka chemie proszki, butelki itp debile tam pracują w Tereinie. Kilka palet spada na dzieńpo rozładunku musisz sprztac jak taki (usunięte przez administratora) bediun, śmieszny lider kyóty nic nie umie a jydnie co umie dodnosić na innuch frajer !!!!!!!!!!!!!!!!!!! na magazynie panuje wielki chaos smród aż żygać sie chce nie polecam wyzysk wyzsk a na rozmowie obiecuja złote góry

xyz

jakie sa warunki pracy na magazynie w tesco serbska poznań proszę o odp bo mam isc na magazyniera a się wacham cały czas bo jest dużo opinii negatywnych prosze o napsanie na pocztę (usunięte przez administratora)

Olaf

Żenadą jest twoja pisownia, chłopie! Wróć do szkoły!

Byłem światkiem sytłacji jak zastępca kierownika chyba miał na imię (usunięte przez administratora)obrażał pracowników dziwie się że nic nikt z tym nie robi pracownicy boją się zapewne zgłosić skarge ponieważ mogą ich zwolnić . Czy w takiej atmosferze można pracować moim zdaniem NIE !!!! Ale cóż oni mają wiekszą władzę niż taki pracownik !!!! Współczuje im pracy z taką osobą .... Ponieważ ten kierownik stosuje tkz. mobing wobec pracowników !!!! A tak mówicie że Tesco To porządna FIrma . Ile razy kierownik mnie jako klienta urazil . Poprostu to jakaś żenada!!!!

Zostaw opinię o TESCO Łużycka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO Łużycka