Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.

Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.

falk

tak @Paweł to rzeczywiście jedna z największych firm ochroniarskich w Polsce. Jeżeli interesuje cię praca u nich to mają obecnie dużo ofert pracy w całej Polsce. Pracowałem w innej firmie ale teraz przechodzę do nich bo przeniosłem się do Warszawy. Bee jako kwalifikowany Pracownik Ochrony. System pracy 12 godzinny. A stawki są wszędzie zbliżone.

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.