panopa?

Swarzędz

Opinie o panopa?

natalka

Po 9 miesiącach pracy na umowę zlecenie, szanowny ''worek serwis'' zechciał mi zaoferować w końcu ''umowę o prac'' proponując UWAGA: wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1570PLN brutto, to wychodzi dokładnie po odliczeniu haraczów wszelkiej maści [usunięte przez moderatora] dokładnie 1159,82PLN do papy!! REWELACJA, prawda? :—) Tylko pozostaje pytanie: kto zdrowy na umyśle chciałby pracować za takie pieniądze? Pytanie to kieruję w kierunku brzuchatych wielmożnych cwaniaczków [usunięte przez moderatora] z WSZELKICH "BIUR POŚREDNICTWA PRACY"!!! [usunięte przez moderatora] Ciekawe czy by wytrzymał tam choć 8h! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o panopa? - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie panopa?