PPHU RALEX RAFAŁ STĘCEL

Oleśnica

Opinie o PPHU RALEX RAFAŁ STĘCEL

Nikt

Rafał Stęcel to oszust, wyłudził zaliczki na wykonanie prac remontowych, rozpoczął pracę, nabrudził, zabrał swoje narzędzia i nic nie mówiąc wyszedł zostawiając wszystko niedokończone. Miał skończyć pracę 2 tygodnie temu, przedłużał aż w końcu zostawił i poszedł sobie zabierając pieniądze za nie wykonaną pracę. Spisuje umowę z której się nie wywiązuje.

Z miłą chęcią wystawiam pozytywną opinię tak solidnej firmie. Wszystkie prace wykonane rzetelnie i na czas, bez opóźnień, bez zbędnego ociągania się, bez wymówek. Trafienie teraz na taką porządną firmę graniczy z cudem. Właściciel jest bardzo rzeczowym fachowcem, który zawsze doradzi, jednocześnie przyjmując wszystkie sugestie i zachcianki klientów. A do tego jest przemiłym człowiekiem:) POLECAM wszystkim, a firmie życzę dużo sukcesów!!!

Zostaw opinię o PPHU RALEX RAFAŁ STĘCEL - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU RALEX RAFAŁ STĘCEL