Ekspert Emerytalny

Bydgoszcz

Opinie o Ekspert Emerytalny

szo

sytuacja w firmie jest stabilna więc i pracownicy mają zapewnioną pracę, przynajmniej w najbliższym czasie, poza tym atmosfera w pracy też jest zadowalająca

musztardowy gaz

mój Boże! co to za maniak! czytałem gdzieś już tego posta o "sztucznych szczękach" i nie jestem pewien czy przypadkiem nie w wątku dotyczącym jakiejś zupełnie innej firmy. Czyżby nerwica natręctw?

Robert

Pracuje w EKSPERCIE EMERYTALNYM od ok pół roku, jestem zadowolony, zarabiam spore pieniądze i jak dotychczas nie było problemu z wypłatami

POLECAM PRACE W TACOMA, pracuje od grudnia zeszłego roku, wraz ze mną przyjjął się kolega, odbieram pozytywnie prace w TACOMA i myśle swoją przyszłość związać z tą firmą. Jest świetna atmosfera panująca w firmie, ciekawe szkolenia, oraz konkursy motywujące do pracy, co do wypłat niedosyć że zarabiam duzo, to nie ma problemów z wypłacaniem pieniędzy, pozatym są wypłaty zaliczek tygodniowych, co też doskonale świadczy o tym, że firmLECAM PRACE W EKSPERCIE EMERYTALNYM, pracuje od grudnia zeszłego roku, wraz ze mną przyjjął się kolega, odbieram pozytywnie prace w TACOMA i myśle swoją przyszłość związać z tą firmą. Jest świetna atmosfera panująca w firmie, ciekawe szkolenia, oraz konkursy motywujące do pracy, co do wypłat niedosyć że zarabiam duzo, to nie ma problemów z wypłacaniem pieniędzy, pozatym są wypłaty zaliczek tygodniowych, co też doskonale świadczy o tym, że firma TACOMA wywiązuje się jak należy, polecama TACOMA wywiązuje się jak należy, polecam

Zapraszam do przeczytania artykułu w Gazecie Wyborczej. [usunięte przez moderatora] cdn - w wydaniu ogólnopolskim gazety Ludzie mają już dosyć oszustw Panów [usunięte przez moderatora]. Nie współpracujcie z nimi. Teraz próbują jeszcze szczęścia przez nową spółkę Ekspert Emerytalny. To Ci sami oszuści tyle tylko, że w innych koszulkach.

Zostaw opinię o Ekspert Emerytalny - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspert Emerytalny