Telemedycyna

Opinie o Telemedycyna

Filtruj opinie po kryteriach:

Przemysław
 Opinia

Co powiecie o aktualnej sytuacji w firmie Telemedycyna? Czy pracownicy mogą spodziewać się adekwatnego do umiejętności wynagrodzenia? Czy pracodawca zapewnia udział w szkoleniach i daje możliwość rozwoju? Napiszcie, jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie.

Opinia

Ktoś z Was obecnie pracuje w Telemedycyna? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

brawo
 Opinia

@23r neistety ja ci nie pomoge bo nigdy w Telemedycynie nie pracowałam, ale wiem, ze szukają aktualnie Kierowników ds. Kluczowych Klientów m.in. do lubuskiego oraz Pracownika Działu Kadr i Płac do Katowic

SECRET
 Opinia

A I TRZEBA DODAĆ, ŻE NA SAMYM POCZĄTKU DAJĄ DO PODPISANIA UMOWĘ ZLECENIE WAŻNĄ NA OKRES 2 MIESIĘCY A PO KILKU DNIACH 4 - 5 DNIACH JĄ ROZWIĄZUJĄ BEZPRAWNIE. SZKODA GADAĆ TA FIRMA TO JEDEN WIELKI SYF

SECRET
 Opinia

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JAKIŚ CZAS TEMU. STANOWCZO JĄ ODRADZAM. PRACUJESZ ZA ŚMIESZNE 1050 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE -PODSTAWA A PROWIZJA TO ŚMIESZNE 25 ZŁOTYCH OD JEDNEGO POZYSKANEGO KLIENTA. JEDNYM SŁOWEM [usunięte przez moderatora]. A PONADTO MUSISZ BYĆ ZAWSZE 15 MINUT PRZED CZASEM I WYSŁUCHAĆ JAK TO PAN . - KOORDYNATOR [usunięte przez moderatora] FORMUŁKĘ O TYM JAK EFEKTYWNIE SPRZEDAWAĆ A WŁAŚCIWIE JĄ CZYTA BO SAM NIE MA O TYM ZIELONEGO POJĘCIA. I JESZCZE JEDNO LEPIEJ NIE ROZMAWIAĆ W CZASIE PRZERW NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU BO [usunięte przez moderatora] UCHO WSZYSTKO SŁUCHA I DONOSI. SZKODA SŁÓW TELE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CYNA POLSKA TO JEDNA WIELKA KUPA [usunięte przez moderatora] Z PRZEWAGĄ KUPY

Opinia

To najgorsze co mnie spotkało, praca w tej firmie to porażka!!!! Prezesi są zwykłymi dorobkiewiczami i robią z siebie wielkich panów.

Zostaw opinię o Telemedycyna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telemedycyna

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.