Stump Franki sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stump Franki sp. z o.o.

Zastanawiam się czy jako elektromechanik gdzieś się jeździ a nawet jeśli tak to swoim autem czy może dostaje się służbowe? W ofercie piszą tylko, że trzeba mieć prawo jazdy kat B. co dodatkowo składa się na te niezbędne narzędzia pracy z opisu?

Były pracownik Nowy wpis

Nowi pracownicy dostaną więcej na start niż ty po kilku latach pracy. Tak, pracownicy bez żadnych umiejętności czy szkoleń. Chyba więcej nie trzeba pisać.

Z parę miesięcy wstecz faktycznie miały miejsce jakieś odejścia? Ktoś przytoczył nawet stanowiska dyrektorskie. Mnie jeśli już spośród wystawionych ofert interesuje ta do działu zakupów. Młodszy specjalista jest poszukiwany. piszą o pracy stacjonarnej na UoP, nie wiem jednak za jaka stawkę? Kojarzycie może?

Sara

Czy ktoś kto teraz pracuje mógłby ocenić warunki? czy faktycznie firmę można nazwać korpo tak jak ktoś to ujął w ostatnim wątku? Zauważyłam, że jest oferta dla asystentki projektanta. Liczyłam na spokojną pracę. jaka wiec występuje teraz atmosfera w biurze? i czy tryb hybrydowy będzie możliwy? Widziałam wzmiankę o stacjonarnym w opisie

Pracownik Nowy wpis
@Sara

W tej firmie chyba nie dzieje się zbyt dobrze skoro nawet dyrektorzy się zwalniają którzy pracują w niej od około 20lat.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak wygląda kwestia awansu w Stump Franki sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Majster Budowy?

Awans zawodowy zależy przede wszystkim od samej osoby. Pracownik, który lubi wyzwania, nie zamyka się we własnej strefie komfortu, pogłębia wiedzę i odnosi przy tym dobre wyniki w pracy zawodowej, to droga do awansu, nawet na najwyższe stanowiska w firmie, jest otwarta. Odnośnie do majstra budowy mamy dwie drogi awansu: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Pracownik na stanowisku majstra budowy, który ma wykształcenie techniczne budowlanie i w miarę zdobywania doświadczeń ukończy również studia budowlane, to może awansować na kierownika budowy, następnie kierownika projektu. Kolejnym krokiem jest kierownik działu technologicznego oraz stanowiska dyrektorskie. BRAK WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO W przypadku braku wyższego wykształcenia budowlanego dopuszczamy możliwość awansu na pozycje opiekuna technologii. Jest to droga dla osób które chcą się ściśle specjalizować się w jednej z technologii jakie oferuje klientom nasza spółka.

bez

Tam nie ma awansów dla normalnych pracowników. Musisz zostac zatrudniony z zewnątrz, najlepiej z kellerowa

Albo być z Franki

Wiktoria
@bez

Czyli aplikować przez ogłoszenie? I to mi daje większe szanse, serio? Zawsze mi się wydawało ze jest odwrotnie wręcz.

agata
@Buhaha

W przypadku ex frankow na jeden odnotowany awans przypada chyba odejście 3 z 4 kierowników. Niestety polityka jest taka ze lepiej sie zwolnic i zatrudnic ponownie z zewnatrz, niz liczyc na uznanie pracodawcy i jakies profity

@agata

Gdyby nie dostał działu technologicznego też by się zwolnił buhaha. Trzeba było się w końcu przemieścić krok od komina i w końcu zacząć pracować to się pozwalniali

Domi
@Buhaha

Krok od komina? Przeciez kierownicy od F. musza ogarniac caly kraj. Jeden kontrakt robisz nad morzem, a za chwile dojezdzasz pod tatry

@Domi

A czy firma dokłada do takiej relokacji? Czy jak to wygląda w praktyce?

Domi
@Karolina

Dokłada ale tobie godzin na dojazd do miejsca pracy. Czy dojezdzasz 6h czy 2h nikogo to nie interesuje.

Agata
@Domi

Dlaczego nie? A czy ktoś wprost na ten tematy tutaj rozmawiał? Jak na dzień dzisiejszy przyjmowane są tutaj jakiekolwiek sugestie? Komu można o nich wspominać, z kim najczęściej pracownicy rozmawiają o tego typu kwestiach?

Prosty człowiek
@bez

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy. Byłem typowym korpo szczurem na ul. Hołubcowej. Atmosfera ciężka,choć szefostwo próbuje udawać,że tu bez układów możesz się wybić. Niestety nie ma w tym krzty prawdy. Jeżeli nie spotykasz się z szefostwem po pracy,jeżeli nie jesteście w żaden sposób spokrewnieni,to nie masz żadnych szans na awans. Byłem bardziej kompetentny i zdobyłem więcej umiejętności,niż ludzi,którzy pracują tu latami po tzw. znajomości. Ci zaś najbardziej się obijają i pozwalają na wszystko. Ogólnie typowe corpo i zdecydowanie nie polecam,nie da się tam długo wytrzymac.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 9 marca kilka ogłoszeń.

Rekrutacja jest bardzo uproszczona. Po wstępnej weryfikacji CV jest przekazywane do przyszłego szefa/ szefowej. Najpierw jest rozmowa telefoniczna a następnie lub od razu zaproszenie na rozmowę. Kandydat/ kandydatka otrzymuje odpowiedź zwrotną zgodnie z ustaleniami. Wciąż rośniemy i rekrutujemy. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na portalach pracy oraz naszej stronie www.stumpfranki.pl w zakładce "praca" a także na mediach społecznościowych.

Ok

Witam warto tam pracować jako operator palownicy??

@Ok

Niestety nie wiem bo dopiero mam zamiar aplikować. Niewiele się tu można dowiedzieć o warunkach. Mnie najbardziej interesuje jak płacą bo jak najniższą krajową to zrezygnuje. Będziesz wysyłał CV?

Ok
@Marek

Zastanawiam się . Mam ofertę z innej firmy

Agata
@Ok

I obydwie porównywalne jeśli chodzi o warunki skoro się zastanawiasz? W sumie to wysłałeś już może?

Aktualność
Stump Franki ma centralę w Warszawie, ma też biura w Gdańsku i Krakowie, Szczecinie, Rzeszowie, ale serce firmy bije na budowach!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Stump Franki sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Szukają pracownika niskobudżetowego

@Buhaha

Specyfiką i wartością tego portalu jest właśnie to, że można swobodnie się wypowiadać i pisać w 100% subiektywne opinie. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, by sprawdzić i przekonać się jak będzie faktycznie w Twoim przypadku przyszły Kolego lub przyszła Koleżanko :) Odnośnie do rekrutacji, to trzeba się nastawić na szczerą i otwartą rozmowę :) Sama rekrutacja jest prosta i przejrzysta. Po wstępnej weryfikacji ofert, wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie do naszych biur w regionach lub w centrali. Najczęściej jest to rozmowa z bezpośrednim przełożonym i w zależności od specyfiki stanowiska również ze specjalistą w danej dziedzinie. W takim składzie potem też razem pracujemy, więc jest to również okazja do zapoznania się z częścią przyszłego zespołu.

@Stump Franki sp. z o.o.

Macie tak beznadziejną atmosferę, że wątpię, aby ktoś chciał być Waszym kolegą/koleżanką.

Bzyk
@Buhaha

Co jest nie tak z atmosferą?

Czy jest możliwość pracy w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. na część etatu?

Dzień dobry, zasadniczo poszukujemy osób do współpracy na pełnym etacie. Jednak obecnie potrzebujemy wsparcia na różnych stanowiskach, być może będzie sposobność na inne ukształtowanie czasu pracy w odniesieniu do konkretnych zadań. Zachęcamy do wysłania aplikacji i rozmowy.

Oska

Oddziału, którym zarządzał Pan inżynier od berlinki nie doradzam, tym którzy szukają pracy. Jestem pracownikiem i żenujące jest jak ten oddział działa. Jest w nim kilku donosicieli. Ale większość, to zdolni pracownicy z tłamszeni przez(usunięte przez administratora) Wcześniej rządził firmą Prezes, którego wygryzła baba jaga z Krakowa, której na szczęście się pozbyli. Teraz jest to korporacja. Zaczynają rządzić nowo przyjęci układowcy z Kellera. Może to i dobrze. Wezmą za tyłek cwaniaczków ze ścian szczelinowych, którzy robią straszne przewały. Na razie wszystko, a informacji mam dużo. Nie chcę zaszkodzić uczciwym pracownikom.

Oska

Tak. ściany szczelinowe robili superanckie do czasu kiedy nie przejęli tego słoiki z Belfingera.

Radek

Jak bardzo dużo jest zabezpieczeń wprowadzonych dla pracowników w związku z epidemią?

Paleciak

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa pracowałem w tej firmie chłopacy w porządku zależy jak kto patrzy jak dla mnie ok pozdrawiam wszystkich a przeważnie dział na za Ożarowem

Jakiś powód jest żeby nie pisać na forum ? Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś.

Barnaba

Jeśli ktoś ma pojęcie jak wyglada praca na budowie to nie pisałby takich dyrdymałów

Niki

Jako inżynier praca zazwyczaj po 12h. Częsta praca w soboty (płacony dodatek za pracę w soboty). Bywają tez zmiany nocne. Praca w ciężkich warunkach (błoto po pachy). Zarobki na start to jakaś tragedia bo 3500 brutto.

Mirek

Czy w hydrobudowie szukaja nowych pracownikow? Dajcie znac

Julia

Jeżeli możecie, podzielcie się opinią na temat pracy spawacza w tej firmie. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby dostać się na to stanowisko. Strona internetowa firmy pokazuje także inne oferty. Czy możecie wypowiedzieć się w tym temacie? Czy polecilibyście tą firmę?

jango

Stump to dobra firma z którą już nie raz współpracowałem. Swoje ściany szczelinowe które u mnie na budowach robili wykonywali szybko i sprawnie, także nie mogę tak naprawdę powiedzieć o nich złego słowa, patrząc jak współpracowało się z innymi firmami.

Zostaw merytoryczną opinię o Stump Franki sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stump Franki sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stump Franki sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stump Franki sp. z o.o.