php gniezno -oddział w bydgosczy ul. objazdowa3

Bydgoszcz

Opinie o php gniezno -oddział w bydgosczy ul. objazdowa3

Firma do bani jeden wielki wyzysk żądają wiele nic w zamian , ten kto ma układy to jeszcze jakoś ciągnie u nas są tacy -święta czwórka plus kierownik, są nie do zdarcia.Wiecznie nie zadowolenie i ten tekst za mało szykujecie towaru ,za dużo robicie odpisów a ja mówię jaka płaca taka praca.A tak na marginesie panie kierowniku ja wiem że są układy i układziki ale ludzie są też i oni szepcą za plecami .

Zostaw opinię o php gniezno -oddział w bydgosczy ul. objazdowa3 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie php gniezno -oddział w bydgosczy ul. objazdowa3