Hps

Katowice

Opinie o Hps

Rax

Widzę tutaj fajne oferty jak pracownik obsługi wyciągu krzesełkowego czy chociażby kierownik ośrodka narciarskiego (Krynica) i powiem Ci, że sytuacja jest naprawdę fantastyczna pod tym względem, bo są to oferty dobrze płatne, na dorobienie sobie w wakacje

Popieram przedmówców !!!(usunięte przez administratora)Chiny oferują lepsze warunki pracy niż ta firma

ABC

Potwierdzam to co człowiek wyżej napisał , ja wytrzymałem tam 19 miesięcy jako magazynier ... ( usunięte przez administratora ) Cóż życzę powodzenia i stalowych nerwów

Odradzam wszystkim tą firmę!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem tam prawie 2 lata i były to 2 ciężkie i trudne lata stresu, nieprzyjemności, zmartwień i zastanowień nad tym czy jutro będę mieć pracę i ile odsetek w tym miesiącu bank naliczy mi za niepłacenie rat w terminie. ( usunięte przez administratora ) Praca może i dobra dla kogoś po szkole kto chce odbyć staż, bo jako jedni z nielicznych aptek - stażystów przyjmują z otwartymi rękami. ( usunięte przez administratora )! NIE POLECAM, UCIEKAJ STAMTĄD KTO MOŻE !!!!!!

Zostaw opinię o Hps - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hps