Silicon

Wrocław

Silicon

Opinie o Silicon

Iza

Obecnie Silicon prowadzi rekrutację na stanowisko Senior Automation Tests Engineer. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć aplikujący?

rrrr

Witam. Oferta pracy w Silicon wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Aktualnie poszukują NET Mobile Software Developer. Jednak bez płynnej znajomości angielskiego w tym też technicznego nie ma szans. A szkoda bo mam spore doświadczenie w tym. Warto jest uczyć się języków :)

Zostaw opinię o Silicon - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silicon