ONK PKZ Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ONK PKZ Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONK PKZ Sp. z o.o.

Oszukany pracownik

Ośrodek Naukowo- Konserwatorski Pracownia Konserwacji Zabytków z Poznania pod kierownictwem [usunięte przez moderatora] NIE WYPŁACA WYNAGRODZEŃ!!!!!!!! Wielu osobom zalegają z wypłatami, nie odbierają od tych osób telefonów, a jeśli już przypadkiem i niechcący to zrobią to klną się na wszystkich świętych, że przelewy już zostały zrealizowane, albo że jutro już na 100% je zrealizują.. Oczywiście wszystko to okazuje się nieprawdą i pieniążków jak nie było tak nie ma. Odradzam! PKZ ONK z Poznania to oszuści i [usunięte przez moderatora]!!!!!!

Zostaw opinię o ONK PKZ Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONK PKZ Sp. z o.o.