HOTEL CONSTANCJA***

Częstochowa

Opinie o HOTEL CONSTANCJA***

Mati

Pracowalem tam przez jakis czas. Mimo wielu obowiazkow pracodawce moge smialo polecic innym. Wlasciciel konkretny podczas rozmowy przekazal liste rzeczy ktore wchodza w zakres moim oboeiazkow. Wyplata zawsze w terminie wyplacana, nie bylo nigdy z tym problemow. Dodatkowo przez pierwszy miesiac umowa na okres probny a pozniej juz na rok ale wszystko zgodnie z ustaleniami. Pracodawca godny polecenia w moim odczuciu.

Robson

Umowy smieciowe, pracowałem chwilę i tak jak poprzednik napisał ,brak platnych nadgodzin a nadgodzin jest sporo wykonujecie pracę która nie należy do waszych obowiazkow,gorszego pracodawcy w życiu nie miałem.Zero poszanowania .Dla tego wciąż szukają pracowników.Omijac z daleka.

kasi

Czy zwracają dużą uwagę na język angielski?

Ala

Z perspektywy pracy tam przez pół roku mogę powiedzieć, że to jedni z najbardziej uczciwych pracodawców. Wynagrodzenie płatne na czas, i jak na początki z mojego punktu widzenia naprawdę dobre pieniądze, przede wszystkim jak na Częstochowe.. możliwość awansu i rozwoju. Owszem, specyfika pracy w hotelu po 12h jest taka, a nie inna, jednak jak ktoś szuka uczciwej pracy i normalnych warunków to polecam.

Marika

Ja pracowałam tam na recepcji kilka dni, niestety nie pasował mi dojazd... ale mogę powiedzieć, że praca wydawała się okay... owszem, sporo godzin, jednak byłam od początku od tym poinformowana, jak na dni próbne wszystko wypłacone co do grosza, w mojej opinii to uczciwi właściciele i również bardzo fajny zespół...

agata

Guśka - zastanawia mnie jak dotarłaś do tego etapu edukacji (studia) gdyż Twoja wypowiedź jest nieskładna i w zasadzie nie wiadomo o co chodzi... :) Z informacji z pierwszej ręki (sama starałam się o praktyki) wiem, że w tym częstochowskim Hotelu nie przyjmują na studenckie praktyki, także raczej byś do domu nie wróciła :) Jeżeli chodzi o opinie -> w wakacje pracowałam tam dorywczo i uważam że wszystko na poziomie - kasa w terminie, fajny zespół.

roel

Zero szacunku dla pracownika, regularne nie platne nadgodziny. Dodatkowo pracodawca wymaga wykonywania szeregu dodatkowych obowiazkow, ktorych osoba na danym stanowisku NIE ma powinnna wykonywac. Jak sie nie podoba, to do wiedzenia - w koncu umowa smieciowa. Najgorszy pracodawca.

max

Potwierdzam, dla tej firmy norma to 200/220 godzin za grosze

beny

umowy śmieciowe albo brak ,praca po 200godz.w miesiącu

niezadowolona
@beny 17.05.2014 22:22
umowy śmieciowe albo brak ,praca po 200godz.w miesiącu

Rzeczywiście umowy śmieciowe. Przez miesiąc brak umowy. Miała być umowa o pracę a nie zleceniówka tak jak mnie zapewniano na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem pa pa bez grama wyjaśnienia. Praca w większości na nocki, czego osobiście nie rozumiem, że ktoś ma same dniówki a ktoś same nocki. Jeżeli chodzi o pracę to robi się wszystko od robienia śniadań przez pracę na recepcji do sprzątania. Do ego dochodzą nadgodziny za które szef nie płaci. Chociaż tyle że hotel wypłacalny...

Zostaw opinię o HOTEL CONSTANCJA*** - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL CONSTANCJA***