Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

Opinie o Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Igor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc spokojnie można tu pracować!!

Edyta

@Zbigniew, a jakie stanowisko Cię interesuje? Co chciałbyś wiedzieć? @Irek, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Warsaw Numerical Control. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? Co możecie powiedzieć na temat pracy w Warsaw Numerical Control? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Zbigniew
@Edyta 10.05.2018 15:24

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca na produkcji. Jakie zarobki, atmosfera?

Zbigniew

Czy ktoś ma informacje na temat pracy w Warsaw Numerical Control Sp. z.o.o? Zastanawiam się czy aplikować.

Irek

Czy praca w firmie jest warta zachodu? Może ktoś napisze coś?

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum

Zostaw opinię o Warsaw Numerical Control Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.