Spectrum Connect

Gliwice

Opinie o Spectrum Connect

sinsni

Ja o żadnych takich problemach @paoa nie słyszałem, wiem że na pewno pracownicy w tej firmie mają płacone na czas, no i same umowy są porządne, umowy o pracę

racja to jakaś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma ten (usunięte przez administratora) to jakiś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , krętacz , matacz jedynie na czym sie zna to na gołębiach , bo na budowlance napewno nie wszędzie gdzie robi to go wyrzucają z budowy.

gość

firma spectrum-connect czy jak kto woli sc menagement , nie wypłacalna podwykonawcą ,robi same fuszerki,poprawki po nich to standart,wykorzystywanie pracowników i obiecanki pana K to normalka,gość jest nie do podrobienia,a o pensjach mozna zapomnieć ,nigdy nie ma na czas i odbiegaja daleko od umowy. PS były pracownik .......:-)

Zostaw opinię o Spectrum Connect - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spectrum Connect