maciej

Milicz

Opinie o maciej

magic

ludzie mamy polske co oczekujecie trzeba czytaC umowy i wszystko co jest napisane w nich a zazwyczaj jest tak ze tylko podpisujemy kolejne kartki papieru kazda firma ma jakischaczyk na przeduzenie umowy lub brak wypłaty dlatego nalezy przeczytac wszystko i sie agenta wypytac poprosic o imie i nazwisko osoby z ktora sie kontaktujemy i zapisac mam ubezpieczenie w tej firmie i nie moge narzekac miałem stłuczke i sprawa zostala załatwiona w ciągu 30 dni jak piszew umwie kto nie czytał nie wie tylko narzeka pozdrawiam analfabetów co potrafia krzyczec po fakcie Magic

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o maciej - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maciej