Firma kurierska OPEK

Wrocław

Firma kurierska OPEK

Opinie o Firma kurierska OPEK

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

busiarz

już wcześniej tak sobie o tej firmie myślałem, ale tylko potwierdziłeś moje domysły, powodzenia dla Ciebie, trzymaj się chłopie !!!

NoOpek

Przewoźnicy, nie dajcie się wciągnąć we współpracę z firma kurierską OPEK WROCŁAW!!! Umowa tak skonstruowana, ze masz zero praw!!! Bezzasadne obciążenia, jeździsz po 12-14 godz a faktura miesięczna 2200 zl, odliczą Ci obciążenie, nawet nie wiesz za co, zero wyjaśnień i możliwości odzyskania pieniędzy i nie dosyć że nie zarobisz to jeszcze musisz dopłacić do interesu!!!Żenada!!! Najlepsze to to, że VAT płacisz za całą fakturę a oni wypłacają ci np 800 zł mniej na konto. Kierownik(usunięte przez administratora) w ogóle nie pomocny, zwykły (usunięte przez administratora) . Kurier to dla niego robol, a przecież OPEK nie ma swoich kurierów, tam jeżdza prywatni przedsiębiorcy!!! Pracowałem tam na moje szczęście bardzo krotko, jak tylko sie zorientowałem jaki to syf to nogi za pas!!! Bałagan, kierownictwo wulgarne, agresywne, chamskie, bezczelne, zwykli karierowicze, traktuje sie ludzi jak, bezmózgie woły robocze, czysty mobbing!!! Nie dajcie się wmanipulować nieprawdziwymi obietnicami!!! Rejony nieopłacalne, te lepsze sa już obsadzone. Przepracowałem tam miesiąc i nerwicy się nabawiłem!!! Myślicie, ze żartuje??? Popytajcie tych co tam jeździli!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o Firma kurierska OPEK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma kurierska OPEK