filip-bau

Głubczyce

Opinie o filip-bau

nek

spx, z tego co wiem można u nich od czasu do czasu jakiś kontrakcik złapać. Nic szczególnego, ale jak ktoś nie ma nic na oku to zawze może się zakręcić. Podobno dają od 2 do 4 tysięcy w zależności od tego jak szybko potrafi się coś zrobić.. Za granicą da się więcej wyrwać

Słowa kojarzące się z filip-bau (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w filip-bau: Najbardziej nie podobało mi się w filip-bau:

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o filip-bau - Głubczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie filip-bau