Stowarzyszenie Emmaus

Wrocław

Opinie o Stowarzyszenie Emmaus

kaszak

Jak dla mnie to naprawdę exktra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole z opowireś. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. A to jest bardzo ważne i jednak nie tak popularne w każdej firmie, mają też ciekawą ofertę pracy.

były pracownik

Szefostwo - (usunięte przez administratora) ludzi, traktując je jak prywatny biznes. Pracownikom, którzy się na to nie godzili i odeszli z pracy, nie wypłacili należnej w wypowiedzeniu pensji, nie płacili składek i okazali się aroganccy do granic możliwości. Polecam trzymać się jak najbardziej z daleka!!!

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Emmaus - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Emmaus