sm Nowa

Opinie o sm Nowa

nie lepiej jest w sm nowa i sm graniczna w jastrzębiu zdroju. w sm nowa jak administracja chce podwyżki to (usunięte przez moderatora) z prawą ręką (usunięte przez moderatora), po prostu podnoszą mieszkańcom czynsze za mieszkania. dobierają oni odpowiednio spolegliwych i głodnych na kasę, do rad nadzorczych, żeby potem można było robić to co im się podoba. i tak też tam się dzieje. uwazam że tym powinna zainteresować się niezależna prokuratura, ale gdzie taką znaleść? jak i dziennikarze. ponadto zarzad tej spółdzielni do kontroli wewnętrznych sprowadza sobie mocno podejrzane,znane sobie firmy, rzekomo do tego uprawnione. w takim wypadku wynik kontroli w spóldzielni mieszkaniowej jest zawsze taki , jak sobie tego rzyczy zarząd np sm nowa. najwyzszy czas sie tym zająć.

Zostaw opinię o sm Nowa - 2171569

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sm Nowa