AAG COLLAGEN

Gdynia

AAG COLLAGEN

Opinie o AAG COLLAGEN

Mirosław

Zapraszam was do napisania najnowszych informacji, na temat tego jak obecnie ma się kondycja firmy AAG COLLAGEN oraz czy w ostatnim czasie firma zwiększa zatrudnienie? Nowe opinie na temat tego pracodawcy, będą dobrym źródłem informacji dla osób interesujących się podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja AAG COLLAGEN na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Gdynia i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

dama tańczy sama

każda pani której po ich kolagenie zniknęły zmarszczki pewnie będzie miała dobrą opinię. tylko ile takich pań jest?

lolix

zgadzam sie z opinia wymagaja duzo, a pieniedzy malo...

Karolina_Gdynia

Praca dodatkowa, miła atmosfera , ale zarobki nie adekwatne do zaangażowania oraz wyników .

Zostaw opinię o AAG COLLAGEN - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAG COLLAGEN