Trecco Bay Holiday Park

Porthcawl

Opinie o Trecco Bay Holiday Park

Tomek
użytkownik zarejestrowany

no bo firma to naprawdę umie zadbać o swoich pracowników i relacje z klientami, pensjonariuszami tak naprawdę, warto to docenić, że branża turystyczna w polsce podnosi swój poziom i oni mają na to duży wpływ

Daniel

Pracowałem w tej firmie 3 sezony. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tym miejscu. Szefostwo w zdecydowanej większości pomocne i wyrozumiałe. Kierownictwo potrafi zauważyć kogoś ciężką pracę i nagradza ( np awansem, podwyżką). Nie zawsze praca była łatwa, ale każdy z zawodów charakteryzuje się określonymi zadaniami. Główny powód dla którego wróciłem do Polski, to chęć rozwoju w swoim zawodzie ( inżynier) , czego nie miałem możliwości w Trecco.

Zostaw opinię o Trecco Bay Holiday Park - Porthcawl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trecco Bay Holiday Park