Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Miechowie

Miechów

Opinie o Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Miechowie

neo
użytkownik zarejestrowany

@kasia praca jak w każdej niewielkiej firmie. Handel wszystkim co jest potrzebne w domu. To nie supermarkety ale takie sklepy wielobranżowe. Ciężko o pracę bo ruch pracowników minimalny

amouse

teraz podobno mają jakies nowe plany na sklep agd w rynku

Mieszkaniec Miechowa

Witam. Jedynie sklep Delitex i Agro są na jako takim poziomie. Ale reszta pożal się boże!!! Hurt na kolejowiej ? co to w ogóle ma wspólnego z hutrownią pustki na pułkach, ceny niektóre droższe jak w detalu!!!! A o sklepie z agd w rynku to już nie wspomnę, co w ogóle robią tam te dwie kwoki ? Ale szacunek dla tej firmy w końcu istnieje już parę dobrych lat. A co do zarobków to nie wiem , podobno zarząd ma niezłe ale reszta to chyba płaca minimalna!!! Ogólna ocena mierny! Ale życze powodzenia i myśle, że odważne decyzje poskutkują umocnieniem się na miechowskim rynku.

Zostaw opinię o Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Miechowie - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Miechowie