Audiodesign

Łódź

Opinie o Audiodesign

talkhard

Jedno osobowa firma zajmująca się sprzedaża sprzętu audio oraz automatyka domową. Praca po kilkanaście godzin (umowa na jeden etat na najniższą krajową). Do tego soboty. Ponad to bycie pod telefonem i spróbuj nie odebrać...A od szefa to nawet leżąc pod respiratorem. Do tego brak organizacji i bałagan. Brak jasnych instrukcji i jak kolwiek byś nie zrobił i tak jest źle. Brak szacunku do pracownika i ('ogromnych' ;)) wypłat na czas. W biedronce jest dużo bardziej profesjonalnie. Gorąco polecma dl aludzi nie mających własnego życia i szacunku dla siebie.

Zostaw opinię o Audiodesign - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audiodesign