Cursor Sp. z o.o. - Agencja promocyjno- reklamowa

Piła

Opinie o Cursor Sp. z o.o. - Agencja promocyjno- reklamowa

pomx

w2er, myślę, że w tego akurat nie dało by się przeskoczyć. Firma może przymknąć oko na co innego, ale mobilność to akurat musi być cechą pracownika. Zastanawiam się czy oni w najbliższym czasie będą poszukiwać ludzi a jeśli to na jakich warunkach.

SUPERSTAR

PRACOWAŁE PRZY ROZWOŻENIU. FAKT PIENIĄDZE LICHE ALE ZAPŁACONE O ZGODNIE Z UMOWĄ.

$$$$

może płacili 10 zł za umowę?

anonymous

Pracowalem tam przez pewien czas jako kierowca - dostarczyciel dokumentow w Pile. Umowa smieciowa, 4 tygodnie czekalem na wynagrodzenie a za 20 dostarczonych umow dostalem cale 210zl co nawet nie wiazalo sie ze zwrotem za paliwo. Jesli chcesz stracic swoj czas i pieniadze wal smialo bo ta firma to totalna porazka.

Zostaw opinię o Cursor Sp. z o.o. - Agencja promocyjno- reklamowa - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cursor Sp. z o.o. - Agencja promocyjno- reklamowa