Sklep mięsny

Mościbrody

Opinie o Sklep mięsny

jan

meco, zalezy na jakim stanowisku, ale jako sprzedawca w sklepie miesnym zarobisz maksymalnie 2300 brutto.

Słowa kojarzące się z Sklep mięsny " MOŚCIBRODY " (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sklep mięsny " MOŚCIBRODY ": Najbardziej nie podobało mi się w Sklep mięsny " MOŚCIBRODY ":

Zostaw opinię o Sklep mięsny - Mościbrody

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep mięsny