1.majorka, 2.gdańsk, 3.holandia, 4.sopot, 5.sopot

Opinie o 1.Restauracja "Le chef" , 2. Cropp Town, 3. Syncreon, 4.Cafe Ferber, 5.Pijalnia Czekolady "Wedel"

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników bo nie ma tu nowych info odnośnie 1.Restauracja "Le chef" , 2. Cropp Town, 3. Syncreon, 4.Cafe Ferber, 5.Pijalnia Czekolady "Wedel", a każda opinia jest pomocna.

Zostaw opinię o 1.Restauracja "Le chef" , 2. Cropp Town, 3. Syncreon, 4.Cafe Ferber, 5.Pijalnia Czekolady "Wedel" - 1.majorka, 2.gdańsk, 3.holandia, 4.sopot, 5.sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1.Restauracja "Le chef" , 2. Cropp Town, 3. Syncreon, 4.Cafe Ferber, 5.Pijalnia Czekolady "Wedel"