SEMTOP

Katowice

Opinie o SEMTOP

Radek

Pracowałem tam dość krótko, ponieważ nie wypełniłem targetu. Dużo się nauczyłem - sporo szkoleń. Wymagania jak w każdej firmie, jeżeli ktoś jest dobry to sobie poradzi.

P.S.

Mam pytanie do p.Agnieszki. W jakim mniej więcej czasie Pani tam pracowała? Jak układała się współpraca z szefostwem - czy wymagający, jako szef i pracodawca. Pensja na czas to trochę dla mnie mało. Czy można traktować pracę na stałe czy tymczasowo?

Agnieszka

Pracowałam u niego dość dawno i mile wspominam tamten czas. Odpowiednie wynagrodzenie, pensja na czas.

miki

Moje wrażenia po rozmowie u nich są dość negatywne. To co wpada w oko to brak profesjonalizmu. Nie ma szyldu, a więc ciężko się do nich trafić. Na stronie pisze, że szef zarządza 10 osobową grupą ludzi, a usłyszałem, że on sam pozycjonuje. Nie wiem jak mam to rozumieć, ale sądzę, że nie warto odpowiada na ich ogłoszenia o pracę.

Zostaw opinię o SEMTOP - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMTOP