Introfactor

Opinie o Introfactor

mewek

Średnich zarobków raczej nie da się odgadnąć @benio, no ale mogę Ci powiedzieć coś na temat umowy, a mianowicie, pracownicy w tej firmie otrzymują umowę o pracę na czas określony, w wielu przypadkach jednak obowiązuje umowa na okres próbny, 3 lub 6 miesięcy

Czy to ważne??

Słowa kojarzące się z tą firmą to:stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... 0. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ludzie ok dyrekcja dno (pokończone studia z zarządzania, a umiejętności żadnych -> brak umiejętności interpersonalnych)

Byly pracownik

pracowałem w tej firmie od jej powstania, to jest śmieszne takie typowe bagno, że żal opowiadać, Biuro Obsługi Klienta na Wołoskiej i ludzie tam pracujący-ludzie wołam o pomstę do nieba, atmosfera jak za czasów Kraju Rad, poziom intelektualny kierownictwa obsługi i pracesów tragifarsa. Nasówa się pytanie skąd tyle beztalencia w jednym miejscu, odpowiedź chyba każdy zna.

Anonim

Pracowałem tam. Widać brak doświadczenia kadry zarządzającej w dużym międzynarodowym biznesie. Jest trochę kolesiostwa, układów. Są też spotkania w stylu Amwaya i lekkie pranie mózgów. Pracuje sporo dzieciaków zaraz po studiach. Niektórzy naprawdę wierzą w to od początku do końca. Generalnie factorinbank, introfactor i introbank działają według tego samego schematu czyli zasłużone dowództwo na wysokim poziomie wtajemniczenia i mięso armatnie do robienia planów. Aha są i plusy możesz nie wychodzić z domu (pracujesz na własnym biurku), masz jakieś wozidło (niestety ograniczony przebieg miesięczny) i super cud techniki czyli laptop.

Anonim

Porażka, niekompetentni przełożeni, backoffice niekompetentny, szkoda czasu

Zostaw opinię o Introfactor - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Introfactor