Opinie o P.P.U.H. Hefar w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.U.H. Hefar, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H. Hefar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Hefar w Katowice

Witam! Pracowałem w tej firmie 3 lata.Najgorszemu wrogowi nie polecam tego pracodawcy,ale jeśli ma sie rodzinę na utrzymaniu to niestety trzeba sie było męczyć...ale do czasu.Zostałem zwolniony z dnia na dzień bez zachowania wypowiedzenia,prezes firmy opowiada na rekrutacji piękne rzeczy co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.Ogólnie oszukuje na pensji,jeżeli ukradnie Ci złotówkę to jest szczęśliwy,zawsze nie ma na nic pieniędzy szczególnie i tylko dla pracownika,na swoje wycieczki,wczasy,nowe samochody zawsze ma. Nie liczy sie z pracownikiem także jeżeli chcesz iść tam pracować zastanów sie 1000000 razy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Hefar - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.U.H. Hefar