Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk, Jacek Szynkowski s.c.

Gdańsk

Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk, Jacek Szynkowski s.c.

beata

wystrzegajcie się tego prawnika

global
@beata 23.06.2014 22:08
wystrzegajcie się tego prawnika

Nic złego nie mogę powiedzieć.

anonymous
@global 28.01.2015 20:21
Nic złego nie mogę powiedzieć.

potwierdzam, że wszystko ok

Wolf

Nic złego nie mogę powiedzieć

Miiija

nierzetelny mecenas Jacek SZ. , NIE ROBI NIC w sprawie, najgorsze że wziął mnóstwo kasy "z góry" zapewniając że będzie działał, obiecuje a potem kłamie, nie oddzwania, nie dotrzymuje słowa. Po prostu nic,odnoszę wrażenie,ze zapomniał czego się podjął. NIE POLECAM

camden

wszystko ok!

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk, Jacek Szynkowski s.c. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk, Jacek Szynkowski s.c.