Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c.
2 4

Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c.

Adam

Wasze komentarze mają zróżnicowany charakter. Zastanawia mnie, czy dotyczą one usług pracodawcy Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski, czy warunków jakie proponuje swoim pracownikom. Jeśli ktoś z Was pracował w tej firmie, to prosiłbym o podzielenie się wrażeniami ze swojej strony. Wiele osób doceni szczerą i obiektywną opinię.

   
Administrator

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk, Jacek Szynkowski s.c.? Możecie nam tutaj zdać relację?

   
beata

wystrzegajcie się tego prawnika

   
anonymous
@global 28.01.2015 20:21

potwierdzam, że wszystko ok

   
Wolf

Nic złego nie mogę powiedzieć

   
Miiija

nierzetelny mecenas Jacek SZ. , NIE ROBI NIC w sprawie, najgorsze że wziął mnóstwo kasy "z góry" zapewniając że będzie działał, obiecuje a potem kłamie, nie oddzwania, nie dotrzymuje słowa. Po prostu nic,odnoszę wrażenie,ze zapomniał czego się podjął. NIE POLECAM

   
camden

wszystko ok!

   

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Bednarczuk Jacek Szynkowski s.c.