S.M.Energetyk

Wrocław

Opinie o S.M.Energetyk

Marek

Witam wszystkich wykonawców i właścicieli firm budowlanych którzy zamierzają współpracować z Spółdzielnią Energetyk we Wrocławiu OSTRZEGAM OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEGO INWESTORA . Prezes kłamca nie dotrzymuje słowa doprowadzi wasz do rozpaczy Kadra pracownicza z epoki Gierka doprowadzi was do ruiny finansowy. PRZEŻYŁ TO ALE OKUPIŁEM TO WŁASNYM ZDROWIEM

Co aktualnie dzieje się w S.M.Energetyk? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o S.M.Energetyk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M.Energetyk