Centrum Kształcenia Optimus

uwaga, uwaga, uwaga..............

BESY
@nick 24.01.2013 12:03
uwaga, uwaga, uwaga..............

Chciałabym podzielić się opinią na temat szkoleń organizowanych przez firmę, a mianowicie przy podpisywaniu umowy dokonałam wysokiej kwoty niestety zaraz potem nastała cisza. Na formularzu umowy nie znalazłam kontaktu wiec czekałam cierpliwie.Dostałam tel z ponagleniem o wpłatę kolejnej raty gdzie jeszcze nie było lekcji. Po 2 tyg. od podpisania umowy pierwszy tel z umówionym terminem spotkania i kolejne 2 telefony z ponagleniem wpłaty. Ja się pytam jeszcze nic wielkiego się nie wydarzyło ze strony kursu ale wpłata ma być. Z pewnością nie pokazała się szkoła z najlepszej strony słabo z poleceniem a raczej warto zwrócić uwagę na wywiązanie się z obowiązków leżących po stronie szkoły.

Zostaw opinię o Centrum Kształcenia Optimus - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kształcenia Optimus