D.N.A.Group

Opinie o D.N.A.Group

szarotka

Uważajcie na tą pseudo-agencję marketingową. Nie płaci swoim pracownikom. W momencie mniejszej ilości zleceń po 3 miesiącach zwolnili cały zespół. Ludzie zostali na lodzie i bez środków do życie. Oszuści. Ciągle wydzwaniają komornicy i firmy windykacyjne.

OLA
@szarotka 31.03.2015 11:46

jestem zainteresowana pracą w tej firmie czy możesz coś więcej napisać albo czy mogę się z tobą jakoś skontaktować

Zostaw opinię o D.N.A.Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.N.A.Group