SNC Spółka Jawna

Kraków

Opinie o SNC Spółka Jawna

Anka

Szkoda bardzo. To już nie będzie ta sama firma. Ale jak widać nie szanują pracowników. Sama się zwolniła, bo chyba Jej nie zwolnili? Pamięć miała strasznie dobrą, każdy się Jej bał i nie sposób było Ją oszukać. I też widziałam już jak bardzo chce dziecka (chłopczyka chyba). Mama bedzie bardzo opiekuńczą. Drogie baby nie wiem jak nam teraz przyjdzie [usunięte przez moderatora] . Kto Nas bedzie mobilizował do pracy, bo chyba nie pozostałe ....Kierowniczki ...haha

Sklepy Kraków

Wczoraj zwolnił się najlepszy pracownik w tej firmie. Czas zacząć szukać pracy, bo już nikt nie odpowie Nam nawet na najprostsze pytanie. Pani Aniu życzymy powodzenia i upragnionego dziecka. Proszę Nas odwiedzać i jeśli można wysłac mailem jakies namiary na siebie. Chcemy wiedzieć co słychać u Pani. Stęsknione z Krakowa

Zostaw opinię o SNC Spółka Jawna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SNC Spółka Jawna