pol chem kraków małgorzata romanowska

Radom

Opinie o pol chem kraków małgorzata romanowska

kjbb
użytkownik zarejestrowany

@Anonim ale to w koncu ta pani małgorzata jaka jest?

Anonim

Witam, czytając to o czym piszecie w sumie mnie nie dziwi zachowanie tych ludzi. Znam Panią Małgorzatę i wiem że takie chwyty u niej są dozwolone. Opowiada że to ludzie u niej kradli, oszukiwali i to ona zakłada im sprawy. Teraz pracuje na czarno w firmie swojego tatusia a prowadząc jego firmę. Nadal urzeduje w Radomiu i jest jej nie najgorzej. Trzymam kciuki za wszystkich którzy będą dochodzili swoich nadal praw przed sądem.

walec

Uwaga... Pilnie poszukuję osób które zostały w jakikolwiek sposób oszukane lub pokrzywdzone przez tą firmę lub inne firmy należące do tych kobiet i jej męża. Oferuję darmową pomoc prawną w dochodzeniu ewentualnych roszczeń od tej firmy. Proszę pisać na mój adres; consensusfacitlegem@wp.pl

sandacz

też radzę ostrozność. przejechało sie juz wielu. szkoda czasu. kto zna wie o co chodzi a kto nie zna niech lepiej nie próbuje

gość

nie zagrzejecie tam długo miejsca , [usunięte przez administratora] już działają pod zmienioną nazwą phu biotech adam romanowski i max call małgorzata romanowska, teraz córka z tatusiem sprawuje władzę w Radomiu.

gość

phu biotech i max call to nowe nazwy pod którymi znajdziecie 2[usunięte przez administratora] z Radomia, uwaga......

Zostaw opinię o pol chem kraków małgorzata romanowska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pol chem kraków małgorzata romanowska