Opinie o NZOZ Specjal Dent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NZOZ Specjal Dent. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie NZOZ Specjal Dent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZOZ Specjal Dent w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy NZOZ Specjal Dent organizuje staże dla studentów?

JJ Nowy wpis

Zginely (i nie tylko mi) pieniądze.Spora kwota.Zostalam pomowiona bez podania dowodow orzeciwko mnie. Za fakture (ktora lezy u mnie od czasu zakupu przeze mnie za moje pieniadze) za ketac w kwpcoe 100 zlotych do tej pory nikt.mi nie oddal.Jak dzwonie to rzna głupa,ze nie znają mnie.Jak udowodnilam,ze.kasy mi nie zwrocilo to zablokowali mnie jlamiac,ze faktura jest falszywa ????????

Kasia Nowy wpis

Czy firma jest zainteresowana pracownikiem? Może ktoś mi podpowie?

MaNia Nowy wpis

Pracowałam w tym gabinecie około 2 lat. Atmosfera jak najbardziej na plus, wiadomo z każdym się nie dogadasz, ale było ok :) Jeśli jesteś uczciwy i pracowity nikt Cię stamtąd nie zwolni. Negatywne opinie są chyba tylko od niespełnionych asystentek stomatologicznych, które marzyły o karierze higienistki :D Jako gabinet do leczenia polecam jak najbardziej, do tej pory chodzę tam ja oraz moje dzieci.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NZOZ Specjal Dent, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
K.

Kilka uwag. Znieczulenie podawane w zastrzyku, boli jak diabli, czy ktoś jeszcze takie stosuje w płatnych, i to nie mało, gabinetach? Umówiona na tel, nie otrzymałam żadnej wiadomości, gdybym sama nie zadzwoniła, Zamiast otrzymania odpowiedzi , Pani od razu, w pierwszym słowie zapytała, czy zapłaciłam za usługę, która jeszcze nie była wykonana. Ogólnie, można się zestresować na maksa! Nie polecam i więcej tam nie pójdę.

Anita

Może wiecie czy gabinet zatrudnia pracowników?

Firma jest ok, ale mogłoby być lepiej. Jest paru super dentystów, do których warto iść.

PZ

:-(

JoL

Atmosfera w gabinecie psuta przez (usunięte przez administratora) pani Agnieszki z rejestracji co odbija się ujemnie nie tylko na pracownikach, ale i pacjentach. Oszczędność w jednych sprawach, a w drugich rozrzutność. Niekompetencja personelu, brak szkół, łamanie zasad RODO. eliminowanie fachowych pracowników z zespołu, kłótnie i obijanie się jednych, a drugich zarzucanie obowiązkami.

Kamil
@JoL

Mógłbyś podać konkretne przykłady sytuacji, które potwierdzą to, co napisałeś na ten temat? Wpisy niepotwierdzone żadnymi argumentami mogą zostać uznane za pomówienia. Wspominasz również o kłótniach, które występują w firmie, dlatego chciałbym konkretnie dowiedzieć się, jakiego rodzaju są to kłótnie? Czy nie można ich rozwiązać spokojną rozmową? Czasem takie działanie potrafi sprawić, że problemy zostają rozwiązane, a atmosfera przyjemniejsza. Proszę o bardziej szczegółową wypowiedź na temat tego miejsca pracy.

aśberc

Nie polecam na pewno jako miejsce praktyk dla asystentek stomatologicznych, byłam tam kilka lat temu i za każdym razem wychodziłam chora, do dzisiaj to pamiętam. Brak konkretnych wytycznych od głównej higienistki Z.J. co robię źle, co zrobić żeby było lepiej za to ciągłe pretensje, niemiłe podejście, wieszanie chamskich karteczek na ścianie w stylu " przez was zużycie ligniny i rękawiczek zwiększyło się dwukrotnie" - trudno żeby się nie zwiększyło, skoro doszły dwie nowe osoby. Ze strony lekarzy też brak zrozumienia i chęci pomocy ( oprócz może dwóch ), wyszydzanie przy pacjentach, brak komunikacji w stylu "popraw to i to", tylko rozmowy za plecami między sobą. Wyszłam stamtąd nieraz z płaczem i nigdy nie zapomnę miejsca gdzie byłam tak traktowana, przyszłam się tam uczyć a...nikt mi nie pomógł.

aśberc

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ Specjal Dent - Kraków

• Jak się pracuje w NZOZ Specjal Dent?

Zobacz opinie na temat firmy NZOZ Specjal Dent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NZOZ Specjal Dent