bed-bud

Staszów

Opinie o bed-bud

Kris

Kłamca,[usunięte przez moderatora]kręt,[usunięte przez moderatora],idiota bez kultury. Jest wielu producentów którzy z aluminium zrobią wam drzwi,witryny lub okna.Na pewno produkt będzie lepszej jakości.A monterzy będą z prawdziwego zdarzenia.Bo u [usunięte przez moderatora]o montują ludzie co nie mieli z tym do czynienia.Często bez elementarnej wiedzy budowlanej.Dzisiaj pracują,jutro nie.Nie dajcie się temu [usunięte przez moderatora] bez kultury,bo on jest dobry do momentu jak dostanie pieniądze.Potem szukaj pomocy.Nie polecam.Typowy [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o bed-bud - Staszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bed-bud